Psychoterapia par, terapia psychologiczna małżeństw. Poradnia małżeńska gabinetów ja.info.pl: Katowice Kochanowskiego 10/4

Terapia małżeńskapsychoterapia par to sposób na poprawę Twojego związku, jego jakości, relacji. Wszyscy chcemy być kochani, potrzebujemy akceptacji i wsparcia. Każdy z nas podświadomie tego pragnie, nawet jeśli na co dzień wypiera – jest twardym negocjatorem w pracy albo wymagającą business woman dla swojego zespołu.

Zamień trudność w związku w źródło zmiany

Nasza poradnia małżeńska to wyciszone akustycznie gabinety w Katowicach – zaciszne i bezpieczne miejsce, w którym możesz otwarcie mówić o tym, co boli, sprawia trudność albo odpycha od partnera, partnerki, męża, żony. Pod opieką doświadczonego psychoterapeuty ten proces jest bezpieczny i nie zamieni się w bezsensowną utarczkę. W gabinecie specjalisty konflikt, który podkopuje wasze zaufanie, można przepracować i zamienić w źródło zmiany. Dotrzeć do niewypowiadanych potrzeb i nadziei drugiej osoby albo twoich własnych. Bardzo wiele par ucieka przed otwartością, ograniczając się do wymiany informacji o zakupach albo wykonanych czynnościach, choć nieświadomie tęsknią do czegoś zupełnie innego. Podłożem takiego sposobu działania – „zamiatania pod dywan” uczuć i emocji – często jest obawa przed brakiem akceptacji. Historia każdej pary, każdego małżeństwa jest inna ale wszyscy potrzebujemy właśnie akceptacji, szacunku, miłości  i zrozumienia. Bez nich zaczynamy działać jak robot, a coś w środku nas powoli usycha, choć wciąż tęsknimy do chwil, kiedy partner lub partnerka, mąż czy żona dawali nam miłość i czuliśmy się szczęśliwi.

Poczuj się bezpiecznie

Jeśli masz ochotę, przeczytaj kilka naszych tekstów o procesie terapii, o tym, czego możesz się spodziewać, jak on przebiega. Jedno z ważnych słów, które opisują warunki naszej pracy to bezpieczeństwo – nikt nie ma ochoty się otworzyć, jeśli czuje zagrożenie. Rolą psychoterapeuty jest na początku stworzyć warunki do bezpiecznej rozmowy, otwartości, bez których cały ten proces jest skazany na porażkę. Czy możecie naprawić swoje małżeństwo i jesteście w stanie sami rozwiązać swoje problemy? Teoretycznie tak – jednak szansa, że cokolwiek zmienicie teraz sami, skoro długo leżało to zaniedbane, jest niewielka. Naprawę silnika w samochodzie też można zrobić samemu, ale przeważnie lepszy efekt osiągamy z pomocą dobrego mechanika.

Napraw swój związek podczas terapii małżeńskiej

Jeśli czujesz, że coś się popsuło między Wami, ale chcesz o to walczyć, nasza poradnia małżeńska to dobre miejsce i właściwa chwila, aby zacząć pracę. Wróć do stanu ducha, kiedy harmonia i radość życia dawały satysfakcję i siłę na cały dzień. Jeśli masz odwagę i chęć zmiany – bo nie jest to łatwy proces – zacznij już dziś. Przygotuj się na to, że zaczniesz od siebie. Zadzwoń, aby o tym porozmawiać na spotkaniu – umów wizytę w Katowicach.

 

Rozważasz inne formy?

• Psychoterapia indywidualna

• Psychoterapia grupowa

• Trening interpersonalny

• Psychoterapia w celu pokonania niepłodności

• Warsztaty szkolenia

 

Jest w czym wybierać. Spotkanie albo kontakt pozwoli znaleźć Ci najtrafniejsze sposoby.


Zadzwoń teraz

• tel. 661 938 991  w godz. 9.00-15.00

• tel. 609 535 061 w godz. 15.00-20.00

lub poproś o kontakt z pomocą formularza

Opinia uczestnika
Data
Treść opinii
Wspaniała osoba, konkretna psychoterapeutka, jednocześnie bardzo empatyczna. Podczas terapii pary pomogła nam zobaczyć i przełamać schematy, na których opierał się nasz związkim. Zaczęliśmy rozmawiać szczerze ze sobą. Terapia to był dobry krok i wybór dla nas. Polecamy Panie z gabinetu ja.info.pl
Ocena
51star1star1star1star1star